Ziemia okrzemkowa amorficzna 500g - doypack

SKŁADNIKI

100% ziemi okrzemkowej pochodzenia słodkowodnego - krzemionka amorficzna FSF.
Produkt spożywczy do użytku domowego.
Data ważności - bezterminowo
Przechowywać w suchym miejscu

Czym jest DIATOMIT

Diatomit inaczej ziemia okrzemkowa, utworzona z pancerzyków glonów jednokomórkowych

Powstaje jako osad zimnych jezior i mórz. Amorficzna ziemia okrzemkowa firmy Perma-Guard pochodzi ze złoża w Nowym Meksyku i jest produktem o bardzo dużej czystości i jakości. Zawiera mniej niż 0.5% formy krystalicznej.

Perma-Guard posiada wszelkie certyfikaty dopuszczające do obrotu jako produkt spożywczy w USA, Kanadzie i Unii Europejskiej. Dopuszczona jest także jako surowiec w produkcji żywności dla niemowląt i dzieci.

ZALETY

  • oczyszczanie organizmu ze złogów pokarmowych
  • zwalczanie pasożytów układu pokarmowego
  • zdrowe włosy, paznokcie, stawy
  • poprawia przemianę materii
  • odczyn ph 8
  • bogate źródło krzemu jak również wapnia, sodu, magnezu i żelaza

Naturalne źródło krzemu

Spożywcza ziemia okrzemkowa składa się z około 85% krzemionki , jest to ważny mikroelement potrzebny do budowy i wzmacniania tkanek chrzęstnych (chrząstek), ścięgien, naczyń krwionośnych i kości przyczynia się do dobrego funkcjonowania prawie każdego ważnego organu, w tym serca , wątroby i płuc. Jedzenie było głównym źródłem naturalnie występującej krzemionki, obecnie przez nowoczesne metody uprawy roli nastąpiło znaczne zubożenie gleb w ten mikroelement. Sugeruje się że obecnie możemy uzyskać tylko 30% - 40% krzemu potrzebnemu naszemu organizmowi z naturalnych pokarmów roślinnych.

Detoksykacja organizmu

Pojedyńcze dawka ziemi okrzemkowej zawiera miliony ujemnie naładowanych pancerzyków które przyciągając o dodatnim ładunku edotoksyny, pozostałości po lekach, pestycydach, matalach ciężkich wiążą je a następnie są wydalane z naszych organizmów. Dodatkowo pancerzykowe cylindry okrzemek są bardzo twarde i ostre. Przechodząc przez jelito delikatnie skrobią jego ściany „wymiatając” zanieczyszczenia z organizmu nie uszkadzając przy tym błon śluzowych i ścian jelita.

Po kilku miesiącach przyjmowania ziemi okrzemnkowej jelita są czyste i mogą efektywnie przyswajać składniki pokarmowe. Odtruwanie podwyższa system odpornościowy naszego organizmu, w znacznym stopniu poprawia metabolizm

Piękna cera, włosy, paznokcie

Skóra nasza jest jak trzecia nerka, poprzez nią wydalana jest z organizmu duża dawka toksyn będących pochodną nieprawidłowości w funkcjonowaniu naszego organizmu, zaburzeń metabolicznych. Poprawa tych funkcji pozwoli odciążyć naszą skórę poprawiając jej wygląd.

Wspomaganie naturalnych procesów regeneracji przez dostarczenie mu niezbędnych komponentów daje trwały efekt. Zniszczone, łamliwe, rozdwajające włosy, oraz zniszczone łamliwe paznokcie to najczęściej brak krzemu i innych mikroelementów. Naturalnym ich źródłem może być ziemia okrzemkowa

Zwalczanie pasożytów układu pokarmowego

Ziemia Okrzemkowa pomaga wyeliminować pasożyty i robaki. Ziemia okrzemkowa uszkadza ich powłoki ochronne, działa silnie odwadniająco powodując w tan prosty sposób ich eliminację.

Jeśli podejrzewasz, że masz pasożyty, zaleca się przyjmowanie dodatkowo enzymów trawiennych klika razy dziennie aby wzmóc proces rozkładu martwych organizmów.

Sposób użycia

Zacznij od przyjmowania 1 małej łyżeczki dziennie. Stopniowo zwiększaj dzienną porcję do 3 czubatych łyżeczek. Tempo zwiększania dziennej porcji i docelowa dawka zależy od Twoich indywidualnych preferencji. Zwykle zajmuje to od jednego do kliku tygodni.

Obserwuj reakcję swojego organizmu. Jeżeli czujesz, że tempo jest zbyt szybkie lub dawka zbyt duża lub masz grypopodobne objawy, co oznacza, że proces odtruwania zachodzi zbyt szybko, zmniejsz dawkę do

Autoryzowany sklep:

sklep ze zdrową żywnością

Opinie na temat produktu jakim jest ziemia okrzemkowa

Kontakt:

Zapraszamy do pisania maili poprzez poniższy formularz.

imię i nazwisko:
telefon:
mail:
Kontakt

Jeżeli masz pytania odnośnie ziemi okrzemkowej zapraszamy do kontaktu z nami.

tel. +48 509 420 156

Copytight

2015 © Copyright by ziemiaokrzemkowa.info. Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione.